"Васил Левски" гр. Нови Искър

График на консултации

график консултации


             

КОНСУЛТАЦИИ НА УЧИТЕЛИТЕ ЗА ПЪРВИ СРОК

 

1.Таня Трифонова

БЕЛ

 

четвъртък

7-ми час

206 стая

2. Валерия Цветанова

БЕЛ

вторник

7-ми час

207 стая

3.Паулина Радева

БЕЛ

Вторник и сряда

7-ми час

14 стая

4.Наталия Димитрова

БЕЛ

сряда

7-ми час

308 стая

5.Валентина Богданова

БЕЛ

четвъртък

8-ми час

301 стая

6.Мира Балабанова

Математика

понеделник

8-ми час

302 стая

8.Илиана Симеоновска

Математека

и ИТ

четвъртък

7-ми час

208 стая

8.Десислава Иванова

Математика

четвъртък

7-ми час

207 стая

9.Стела Пенева

Математика

вторник

8-ми час

117 стая

10.Цветанка Станчева

Математика

и ИТ

четвъртък

7-ми час

118 стая

11.Анжела Младенова

ИТ и математика

сряда

8-ми час

218 стая

12.Евгения Евгениева

ИТ

сряда

8-ми час

215 стая

13.Даниела Петкова

Английски   език

петък

7-ми час

121 стая

14.Елза Журомска

Английски език

понеделник

8-ми час

306 стая

15.Виолета Гълъбова

Английски език

вторник

8-ми час

209 стая

16.Тодорка Добринова

Английски език

вторник

7-ти час

213 стая

17.Даниела Шукюрлиева

Руски език

сряда

7-ти час

213 стая

18. Людмил Костов

Философски цикъл

понеделник

8-ми час

303 стая

19.Жана Михайлова

История

петък

7-ми час 301 стая

20.Катя Божинова

История

петък

7-ми час

117 стая

21.Елена Рангелова

География

понеделник

8-ми час

303 стая

22.Калоян Миленков

География

понеделник

8-ми час

305 стая

23.Ваня Димитрова

Биология

понеделник

8-ми час

205 стая

24. Емилия Димитрова

Физика

петък

7-ми час

15 стая

25.Силвия Атанасова

Химия

понеделник

8-ми час

15 стая

26.Катя Стефанова

Икономика

сряда

7-ми час

305 стая

 

27.Красимира Такева

 Технологии и предпр.

вторник

8-ми час

216 стая

28.Даринка Яврийска

Предприема-чество

понеделник

8-ми час 211 стая

29. А. Йорданова

Изобразително изкуство

петък

8-ми час

30. Т. Анева

математика

четвъртък

Каби-

нет

31. П. Маринкова

Човекът и природата, химия

четвъртък

8-ми час